Sipariş Sorgula
Ödeme icon

Youtube 14000 Abone Satın Al

Youtube
Youtube
14000 Abone
8400 ₺

150 ₺ fiyat farkı ile 15000 Abone paketini satın alabilirsiniz.

Lütfen Sipariş Linkinizi Giriniz

Takipçi alıyorsanız, sadece kullanıcı adınızı girmelisiniz.
Beğeni ya da izlenme gibi paketler için seçtiğiniz fotoğrafın linkini girmelisiniz.
GİZLİ HESAPLARA GÖNDERİM YAPILAMAZ.

Bilgilerinizi Giriniz

Siparişinizin aşamalarını mail alabilmek ve herhangi bir sorunda sizinle iletişime geçebilmek için bu bilgiler gereklidir.
Tutar: 8400 ₺
Kupon İndirimi: 0
Ödenecek Tutar: 8400 ₺
sss icon

Sık Sorulan Sorular

Müşterilerimizden gelen soruları sizler için bir araya getirdik. Bu bölümünden bizimle iletişime
geçmeden önce aradığınız sorunun cevabını bulabilirsiniz.

Gizli hesaplara gönderim yapılamaz. Hizmet almak istediğiniz hesap herkese açık olmalıdır.

Sitemizde bulunan paketlerden size en uygununu seçerek satın alabilir ve sorunsuzca takipçi ve beğeni artışı sağlayabilirsiniz.

Youtube 14000 Abone almak hesabınıza zarar vermeyecektir. Sistemimiz kontrolünde günlük limitler doğrultusunda güvenli şekilde gönderim yapılmaktadır. Fakat bazı sitelerde sağlanan paketlerin içeriği çok kötü olması sebebi ile zarar görebilirsiniz.

Sitemiz de hiç bir işlem için sizden şifre talep edilmez. Takipçi için, kullanıcı adı eğer beğeni veya izlenme alıyorsanız gönderi linkini girmeniz yeterlidir.

Youtube 14000 Abone 8400 TL'dir.

Youtube Tamamen güvenli ve kontrollü bir şekilde gönderimini sağladığımız için hesabınız asla zarar görmeyecektir.

Yorumlar (4)

Ali A. ⭐⭐⭐⭐⭐

Gerçekten harika bir hizmetiniz var. Artık herşeyi sizden alıyorum

23-03-2022
Eşref Y. ⭐⭐⭐⭐⭐

Gelen takipçiler tam belirtilen gibi benim için en önemlisi buydu söylediğiniz şekilde geldiği için teşekkür ederim.

21-03-2022
Hatice Y. ⭐⭐⭐⭐⭐

Hizmetleriniz süper, takipçi de küçük bir aksaklık yaşasamda fazlasıyla telafi edildi teşekkürler.

19-03-2022
Utku a. ⭐⭐⭐⭐⭐

Aldığım beğeni paketi 10 dakikada geldi süpersiniz.

23-03-2022

Yorum Yap

Youtube Abone paketleri ile en uygun fiyatlardan abone sayını artır. 14000 Abone ile anında, hızlı ve güvenilir bir şekilde abone sayınıza 14000 kişiyi yalnızca 8400 TL karşılığında sağlayabilirsiniz.Abone paketleri ile kanalındaki etkileşim sayılarını en üst düzeye çıkarabilirsin. Bunların yanı sıra populertakipci.com'un sizlere sunduğu diğer paketleri de inceleyebilir ve siparişini kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde anında verebilirsin. Youtube abonesi satın alırken tereddütte olmanızı gerektirecek herhangi bir durum yoktur. Paketlerimizin hepsi moderatörler tarafından denenmiş ve onaylanmış paketlerdir. Kanallarınızın erişime kapatılması ya da yasaklanması gibi bir durum söz konusu değildir. Kendinize en uygun bütçe dostu paketlerimizden birini Youtube abone paketleri arasından seçerek hemen satın alımınızı yapabilir ve gönül rahatlığı ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Abone işlemleri 24-48 saat arası sürebilmektedir. Nedeni ise aboneliklerin tamamen eşsiz ve organik hesaplar tarafından gerçekleştirilmesidir. Abone satın alırken tek yapmanız gereken kanalınızın linkini paylaşmak olacaktır. Müşterilerimizden asla şifre paylaşmaları istenmemektedir. Youtube abone sayısını ya da diğer platformlardaki abone sayısını artırmak sosyal medya platformlarının hepsinde oldukça önemli bir etkendir. Çünkü abone sayısını artırmak kanalların etkileşimde daha ön sıralarda çıkmasını sağlar. Abone ile işlem yapmak ise kanalınızda getireceğinden sizin için oldukça değerli olacaktır. Ancak abone sayısı artarken beğeni ya da yorum sayısını da göz arda etmemek gerekir. Eğer bu denge sağlanamazsa kanalınızın üzerinde bot olduğu anlaşılabilir. Bunun sonucunda kanalınızdaki etkileşiminiz azalabilir. Bu nedenle Youtube Abone satın alımını gerçekleştirirken diğer kategorilerden de ekleme yapmanız tavsiye edilir. Örneğin beğeninin çok yorumun az olduğu bir durumda kişi yorum satın alarak bu açığı kapatmalıdır. Youtube Abone sayılarını artırmak isteyen kullanıcılara sunulan abone, farklı alt kategorilere sahiptir. Doğal yollardan Abone artırmanın zor olduğu bir dönemde zahmetsiz yöntemler kullanılabilir. Bu nedenle abone kasma paketi kullanmak gibi yöntemlerden kesinlikle kaçınılmamalıdır. Abone işlemleri gerçekleştirilirken tek yapmanız gereken kanalınızın herkese açık olduğundan emin olmak ve ardından abonesini artırmak istediğiniz kanalın adını bize belirtmelisiniz. İşlemler sırasında herhangi bir şifre paylaşmanız ya da özel bir bilgi vermeniz sizden asla talep edilmez. Gizli hesaplara gönderim yapılamamaktadır. Bu sebep ile hesabınızın gizli olup olmadığını kontrol ediniz. Youtube için uygun fiyatlı diğer paketler de sitemizde mevcut durumda, incelemeden geçmeyin. Size en uygun olduğunu düşündüğünüz paketi Populertakipci sayesinde güvenli ve hızlı bir şekilde satın alın ve siz de fenomenliğe bir adım daha atın.