Sipariş Sorgula
Ödeme icon

Twitter 950 Beğeni Satın Al

Twitter
Twitter
950 Beğeni
142.5 ₺

7.5 ₺ fiyat farkı ile 1000 Beğeni paketini satın alabilirsiniz.

Lütfen Sipariş Linkinizi Giriniz

Takipçi alıyorsanız, sadece kullanıcı adınızı girmelisiniz.
Beğeni ya da izlenme gibi paketler için seçtiğiniz fotoğrafın linkini girmelisiniz.
GİZLİ HESAPLARA GÖNDERİM YAPILAMAZ.

Bilgilerinizi Giriniz

Siparişinizin aşamalarını mail alabilmek ve herhangi bir sorunda sizinle iletişime geçebilmek için bu bilgiler gereklidir.
Tutar: 142.5 ₺
Kupon İndirimi: 0
Ödenecek Tutar: 142.5 ₺
sss icon

Sık Sorulan Sorular

Müşterilerimizden gelen soruları sizler için bir araya getirdik. Bu bölümünden bizimle iletişime
geçmeden önce aradığınız sorunun cevabını bulabilirsiniz.

Gizli hesaplara gönderim yapılamaz. Hizmet almak istediğiniz hesap herkese açık olmalıdır.

Sitemizde bulunan paketlerden size en uygununu seçerek satın alabilir ve sorunsuzca takipçi ve beğeni artışı sağlayabilirsiniz.

Twitter 950 Beğeni almak hesabınıza zarar vermeyecektir. Sistemimiz kontrolünde günlük limitler doğrultusunda güvenli şekilde gönderim yapılmaktadır. Fakat bazı sitelerde sağlanan paketlerin içeriği çok kötü olması sebebi ile zarar görebilirsiniz.

Sitemiz de hiç bir işlem için sizden şifre talep edilmez. Takipçi için, kullanıcı adı eğer beğeni veya izlenme alıyorsanız gönderi linkini girmeniz yeterlidir.

Twitter 950 Beğeni 142.5 TL'dir.

Twitter Tamamen güvenli ve kontrollü bir şekilde gönderimini sağladığımız için hesabınız asla zarar görmeyecektir.

Yorumlar (4)

Ali A. ⭐⭐⭐⭐⭐

Gerçekten harika bir hizmetiniz var. Artık herşeyi sizden alıyorum

23-03-2022
Eşref Y. ⭐⭐⭐⭐⭐

Gelen takipçiler tam belirtilen gibi benim için en önemlisi buydu söylediğiniz şekilde geldiği için teşekkür ederim.

21-03-2022
Hatice Y. ⭐⭐⭐⭐⭐

Hizmetleriniz süper, takipçi de küçük bir aksaklık yaşasamda fazlasıyla telafi edildi teşekkürler.

19-03-2022
Utku a. ⭐⭐⭐⭐⭐

Aldığım beğeni paketi 10 dakikada geldi süpersiniz.

23-03-2022

Yorum Yap

Twitter Beğeni paketlerimiz ile beğenilerinizi artırarak profilinizi en üst seviyelere taşıyabilirsiniz. 950 Beğeni ile anında işleme geçen, hızlı ve güvenilir bir şekilde beğeni sayınıza 950 kişiyi yalnızca 142.5 TL karşılığında ekleyebilirsiniz. Beğeni paketleri hesabınızın daha çok kişi tarafından etkileşime geçmesinde büyük rol oynamaktadır. Kendinize en uygun bütçe dostu paketlerimizden birini Twitter beğeni paketleri arasından seçerek hemen satın alımınızı yapabilir ve gönül rahatlığı ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca sizlere sunduğumuz takipçi ve yorum gibi diğer alternatifleri de kullanabilir ve Twitter hesabınızı renklendirebilirsiniz. Twitter beğenisi satın alırken tereddütte olmanızı gerektirecek herhangi bir durum yoktur.Hesaplarınızın yasaklanması ya da erişime kapatılması gibi bir durum ile asla karşılaşmazsınız. Beğeni satın alımınızın ardından beklemeniz ya da sitemiz ile herhangir bir şifre paylaşmanız gerekmemektedir. 950 Beğeni hesabınızda anında aktif olarak görüntülenebilir olacaktır. Twitter Beğeni satın almınızın ardından kaliteli, gerçek ve düşüş yaşanmayan hesaplar ile beğenilerinizi artırabilirsiniz. 950 satın aldıktan 15 dakika sonra işleme başlar ve en geç 30 dakika içerisinde tamamlanır, fakat Youtube'da görünmesi 48 saati bulabilir. Twitter beğeni sayınızı ya da diğer platformlarda beğeni sayınızı artırmak sosyal medya platformlarının hepsinde oldukça önemli bir etkendir. Çünkü beğeni sayısını artırmak kişilerin etkileşimde daha fazla ön sıralarda çıkmasını sağlar. Beğeni ile işlem yapmak ise profilinize gerçeklik katacaktır. Artış bütün platformlarda önemlidir ancak artıştan önce dengeli ve eşit bir artışı aramalıyız. Twitter için denge diğer platformlara oranla çok daha önemlidir. Çünkü bütün bileşenlerin sistematik ve belirli bir denge içerisinde ilerlemesi gerekir. Eğer bu denge sağlanamazsa kişi ya da sayfa üzerinde ekstra beğeni kullanımı olduğu anlaşılır. Bunun sonucunda sayfa ya da kişiye verilen önem azalır. Bu nedenle Twitter Beğeni satın alımını gerçekleştirirken diğer kategorilerden de ekleme yapmanız tavsiye edilir. Örneğin Twitter Beğeni satın alımınızdan sonra yorumun az olduğu bir durumda kişi yorum da satın alarak bu açığı kapatmalıdır. Beğeni işlemleri gerçekleştirilirken tek yapmanız gereken hesabınızın herkese açık olduğundan emin olmak ardından da beğenisini artırmak istediğiniz görsel ya da içeriğin linkini bizimle paylaşmaktır. İşlemler sırasında herhangi bir şifre paylaşmanız ya da özel bir bilgi vermeniz sizden asla talep edilmez. Bu nedenle güven konusunda bir problem yaşanmayacağından emin olabilirsiniz. Twitter için uygun fiyatlı diğer paketler de sitemizde mevcut durumda, incelemeden geçmeyin. Size en uygun olduğunu düşündüğünüz paketi Populertakipci sayesinde güvenli ve hızlı bir şekilde satın alın ve siz de fenomenliğe bir adım daha atın.