Sipariş Sorgula
Ödeme icon

Instagram 14500 Takipçi Satın Al

Instagram
Instagram
14500 Takipçi
725 ₺

25 ₺ fiyat farkı ile 15000 Takipçi paketini satın alabilirsiniz.

Lütfen Sipariş Linkinizi Giriniz

Takipçi alıyorsanız, sadece kullanıcı adınızı girmelisiniz.
Beğeni ya da izlenme gibi paketler için seçtiğiniz fotoğrafın linkini girmelisiniz.
GİZLİ HESAPLARA GÖNDERİM YAPILAMAZ.

Bilgilerinizi Giriniz

Siparişinizin aşamalarını mail alabilmek ve herhangi bir sorunda sizinle iletişime geçebilmek için bu bilgiler gereklidir.
Tutar: 725 ₺
Kupon İndirimi: 0
Ödenecek Tutar: 725 ₺
sss icon

Sık Sorulan Sorular

Müşterilerimizden gelen soruları sizler için bir araya getirdik. Bu bölümünden bizimle iletişime
geçmeden önce aradığınız sorunun cevabını bulabilirsiniz.

Gizli hesaplara gönderim yapılamaz. Hizmet almak istediğiniz hesap herkese açık olmalıdır.

Sitemizde bulunan paketlerden size en uygununu seçerek satın alabilir ve sorunsuzca takipçi ve beğeni artışı sağlayabilirsiniz.

Instagram 14500 Takipçi almak hesabınıza zarar vermeyecektir. Sistemimiz kontrolünde günlük limitler doğrultusunda güvenli şekilde gönderim yapılmaktadır. Fakat bazı sitelerde sağlanan paketlerin içeriği çok kötü olması sebebi ile zarar görebilirsiniz.

Sitemiz de hiç bir işlem için sizden şifre talep edilmez. Takipçi için, kullanıcı adı eğer beğeni veya izlenme alıyorsanız gönderi linkini girmeniz yeterlidir.

Instagram 14500 Takipçi 725 TL'dir.

Instagram Tamamen güvenli ve kontrollü bir şekilde gönderimini sağladığımız için hesabınız asla zarar görmeyecektir.

Yorumlar (4)

Ali A. ⭐⭐⭐⭐⭐

Gerçekten harika bir hizmetiniz var. Artık herşeyi sizden alıyorum

23-03-2022
Eşref Y. ⭐⭐⭐⭐⭐

Gelen takipçiler tam belirtilen gibi benim için en önemlisi buydu söylediğiniz şekilde geldiği için teşekkür ederim.

21-03-2022
Hatice Y. ⭐⭐⭐⭐⭐

Hizmetleriniz süper, takipçi de küçük bir aksaklık yaşasamda fazlasıyla telafi edildi teşekkürler.

19-03-2022
Utku a. ⭐⭐⭐⭐⭐

Aldığım beğeni paketi 10 dakikada geldi süpersiniz.

23-03-2022

Yorum Yap

Instagram Yabancı Takipçi paketlerimiz ile etkileşiminizi artırarak yeni kitleler elde edebilir veya satışlarınızı çoğaltabilirsiniz. 14500 Takipçi ile anında, hızlı ve güvenilir bir şekilde takipçi sayınıza 14500 kişiyi yalnızca 725 TL karşılığında ekleyebilirsiniz. Yabancı Takipçi paketleri hesabınızın daha çok kişi tarafından etkileşime geçmesinde büyük rol oynamaktadır ancak kendinizi bununla sınırlamanızda gerek yok. Bütçenize en uygun paketi Instagram kategorileri arasından seçerek farklı kategorilerde hizmetlerimize de erişebilirsiniz. Instagram takipçisi satın alırken tereddütte olmanızı gerektirecek herhangi bir durum yoktur. Hesaplarınızın erişime kapatılması ya da yasaklanması gibi bir durum söz konusu değildir. Yabancı Takipçi satın alımınızın ardından beklemeniz ya da sitemiz ile herhangir bir şifre paylaşmanız gerekmemektedir. Instagram takipçi sayısı ya da diğer platformlarda takipçi sayısı artırmak sosyal medya platformlarının hepsinde oldukça önemli bir etkendir. Çünkü takipçi sayısını artırmak kişilerin etkileşimde daha fazla ön sıralarda çıkmasını sağlar. Yabancı Takipçi ile işlem yapmak ise profilinize spesifiklik getireceğinden sizin için oldukça değerli olacaktır. Dengeli artış bütün platformlarda önemlidir ancak Instagram için denge diğer platformlara oranla biraz daha önemlidir. Çünkü bütün bileşenlerin belirli bir denge içerisinde ilerlemesi gerekir. Eğer bu denge sağlanamazsa kişi ya da sayfa üzerinde bot olduğu anlaşılır. Bunun sonucunda sayfa ya da kişiye duyulan hissiyat azalır. Bu nedenle Instagram Yabancı Takipçi satın alımını gerçekleştirirken diğer kategorilerden de ekleme yapmanız tavsiye edilir. Örneğin beğeninin çok yorumun az olduğu bir durumda kişi yorum satın alarak bu açığı kapatmalıdır. Instagram Yabancı Takipçi sayılarını artırmak isteyen kullanıcılara sunulan takipçi, farklı alt kategorilere sahiptir. Doğal yollardan Yabancı Takipçi artırmanın zor olduğu bir dönemde zahmetsiz yöntemler kullanılabilir. Bu nedenle takipçi botu kullanmak gibi yöntemlerden kesinlikle kaçılmamalıdır. Bu yöntemlerden biri olan Yabancı Takipçi hilesi, Instagram satışlarınızı artırmanızı ya da daha fazla kitleye hitap ederek fenomen olmanızı sağlayacaktır. Yabancı Takipçi artırma noktasında oldukça avantajlı olan paketlerimiz ile takipçi sayınızı kısa sürede artırabilirsiniz. Yabancı Takipçi benzeri ve daha fazlası için sitemize giriş yapabilir, her bir paketi çok daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Size sunduğumuz uygulamalarımızı severek kullanabilirsiniz ve Instagram platformunda ön plana çıkmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Sunulan paketlerin hiçbirinde kesinlikle şifre paylaşmanız istenmeyecektir. Gönül rahatlığı ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Instagram için uygun fiyatlı diğer paketler de sitemizde mevcut durumda, incelemeden geçmeyin. Size en uygun olduğunu düşündüğünüz paketi Populertakipci sayesinde güvenli ve hızlı bir şekilde satın alın ve siz de fenomenliğe bir adım daha atın.