Sipariş Sorgula
Ödeme icon

Instagram 65000 IGTV İzlenme Satın Al

Instagram
Instagram
65000 IGTV İzlenme
260 ₺

6 ₺ fiyat farkı ile 70000 IGTV İzlenme paketini satın alabilirsiniz.

Lütfen Sipariş Linkinizi Giriniz

Takipçi alıyorsanız, sadece kullanıcı adınızı girmelisiniz.
Beğeni ya da izlenme gibi paketler için seçtiğiniz fotoğrafın linkini girmelisiniz.
GİZLİ HESAPLARA GÖNDERİM YAPILAMAZ.

Bilgilerinizi Giriniz

Siparişinizin aşamalarını mail alabilmek ve herhangi bir sorunda sizinle iletişime geçebilmek için bu bilgiler gereklidir.
Tutar: 260 ₺
Kupon İndirimi: 0
Ödenecek Tutar: 260 ₺
sss icon

Sık Sorulan Sorular

Müşterilerimizden gelen soruları sizler için bir araya getirdik. Bu bölümünden bizimle iletişime
geçmeden önce aradığınız sorunun cevabını bulabilirsiniz.

Gizli hesaplara gönderim yapılamaz. Hizmet almak istediğiniz hesap herkese açık olmalıdır.

Sitemizde bulunan paketlerden size en uygununu seçerek satın alabilir ve sorunsuzca takipçi ve beğeni artışı sağlayabilirsiniz.

Instagram 65000 IGTV İzlenme almak hesabınıza zarar vermeyecektir. Sistemimiz kontrolünde günlük limitler doğrultusunda güvenli şekilde gönderim yapılmaktadır. Fakat bazı sitelerde sağlanan paketlerin içeriği çok kötü olması sebebi ile zarar görebilirsiniz.

Sitemiz de hiç bir işlem için sizden şifre talep edilmez. Takipçi için, kullanıcı adı eğer beğeni veya izlenme alıyorsanız gönderi linkini girmeniz yeterlidir.

Instagram 65000 IGTV İzlenme 260 TL'dir.

Instagram Tamamen güvenli ve kontrollü bir şekilde gönderimini sağladığımız için hesabınız asla zarar görmeyecektir.

Yorumlar (4)

Ali A. ⭐⭐⭐⭐⭐

Gerçekten harika bir hizmetiniz var. Artık herşeyi sizden alıyorum

23-03-2022
Eşref Y. ⭐⭐⭐⭐⭐

Gelen takipçiler tam belirtilen gibi benim için en önemlisi buydu söylediğiniz şekilde geldiği için teşekkür ederim.

21-03-2022
Hatice Y. ⭐⭐⭐⭐⭐

Hizmetleriniz süper, takipçi de küçük bir aksaklık yaşasamda fazlasıyla telafi edildi teşekkürler.

19-03-2022
Utku a. ⭐⭐⭐⭐⭐

Aldığım beğeni paketi 10 dakikada geldi süpersiniz.

23-03-2022

Yorum Yap

Instagram izlenme sayılarını artırmak için sizlere özel olarak oluşturulmuş paketlerimizden bütçenize en uygun olanı seçin ve satın alın. Instagram IGTV İzlenme paketlerimiz ile etkileşiminizi artırarak yeni kitleler elde edebilir ve büyümenizi hızlandırabilirsiniz. 65000 IGTV İzlenme ile uygun fiyatlı ve güvenilir bir şekilde izlenme sayınıza 65000 kişiyi yalnızca 260 TL karşılığında temin edebilir ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. IGTV İzlenme paketleri hesabınızın daha çok kişi tarafından etkileşime geçmesinde büyük rol oynamaktadır. Kendinize en uygun bütçe dostu paketlerimizden birini Instagram izlenme paketleri arasından seçerek hemen satın alımınızı yapabilirsiniz. Bütçenize en uygun paketi Instagram kategorileri arasından seçerek farklı kategorilerde hizmetlerimize de erişebilirsiniz. Kendinizi yalnızca IGTV İzlenme artırma ile kısıtlamayıp diğer paketlerimize de göz atmayı unutmayın. Instagram gibi sosyal medya platformlarında izleyici artışı yaparken yorum ve beğeni gibi diğer değerlerinizin yetersiz kalmasına izin vermeniz etkileşimlerinizi olumsuz etkileyecektir. Sizler için hazırladığımız diğer alt kategoriler ile uygun fiyata kanalınız ya da profilinizdeki bütün değerleri güvenilir ve ucuz fiyatlarla artırabilir ve fenomen olma yolunda en önemli adımı tamamlayabilirsiniz. İzleyici, beğeni ya da yorum satın alırken korkmanızı gerektirecek herhangi bir durum yoktur. Sizden asla şifrenizi paylaşmanız istenmez. Üstelik hesaplarınızda yasaklanma, engellenme veya açığa alma gibi durumlar asla olmayacaktır. Instagram IGTV İzlenme satın alımınızın ardından beklemeniz gereken süre size çok gibi gözükebilir lakin bunun nedeni tamamen kaliteli ve eşsiz hesaplar ile işlem yapılıyor olmasıdır. Bütün bileşenlerin sistematik ve belirli bir denge içerisinde ilerlemesi gerekir. Eğer bu denge sağlanamazsa kişi ya da kanal üzerinde ekstra izleyici sayısı kullanımı olduğu anlaşılır. Bunun sonucunda kanal ya da kişiye verilen önem azalır. Bu nedenle Instagram IGTV İzlenme satın alımını gerçekleştirirken diğer kategorilerden de ekleme yapmanız tavsiye edilir. Örneğin Instagram IGTV İzlenme satın alımınızdan sonra yorumun az olduğu bir durumda kişi yorum satın alarak bu açığı kapatmalıdır. Bu aşamaların hepsini gerçekleştirden sonra hiç problemsiz hesabınız hazır hale gelecektir. İzleyici artırma işlemleri gerçekleştirilirken yapmanız gereken tek şey hesabınızın herkese açık olduğundan emin olmaktır ardından da izleyicisini artırmak istediğiniz videonun ya da içeriğin linkini bizimle paylaşmaktır. İşlemler sırasında herhangi bir şifre paylaşmanız ya da özel bir veri vermeniz sizden asla talep edilmez. Bize güvenmekte bir problem yaşamayacağınızdan emin olmak istiyoruz. Instagram için uygun fiyatlı diğer paketler de sitemizde mevcut durumda, incelemeden geçmeyin. Size en uygun olduğunu düşündüğünüz paketi Populertakipci sayesinde en güvenli ve en ucuz şekilde satın alın ve siz de fenomenliğin en önemli adımını atın