Sipariş Sorgula
upload/blog/95989897.jpg
13-04-2022 15:00

Tiktok Takipçi Sayısı Görme - Tiktok Takipçi Görme

Tiktok Takipçi Görme

Tiktok uygulamasında yeniyseniz bazı şeyleri bilmeniz gerekir. Tiktok takipçi sayısı görme bunlardan biridir. Takipçi sayınızı bilmenizin birçok pozitif yanları bulunmaktadır. Tiktok takipçi görme oluyla istediğiniz ya da merak ettiğiniz herkese açık olmayan takipçileriniz görebilirsiniz.

Takipçilerinizi görmek onlara göre bir içerik üretmenizin yolunu açabilir. Tiktok'ta paylaşım yaparken belli bir strateji izlemeniz sizi diğer kullanıcılardan büyük ölçüde ayıracaktır. Fakat takipçi sayınızı az buluyorsanız buna karşı bir aksiyon almanız gereklidir.

Şifresiz Tiktok Takipçi Görme

Tiktok takipçi görme şifresiz ve ücretsiz bir şekilde yapılabilen bir durumdur. Tiktok takipçi görme şifresiz olarak kullanılabilmesi yardımıyla hesabınızın güvenliğini tehlikeye düşürmemektedir. Takipçilerinizin kim olduğunu ve nelerden hoşlandıklarına dair bir fikriniz olursa paylaşımlarınızı daha doğru yapma şansınız olur.

Tiktok En Çok Takipçisi Olan Ünlüler

 • cznburak / 45.6 Milyon takipçi
 • nnursema / 16.3 Milyon takipçi
 • yesimresmi1 / 10 Milyon takipçi
 • nusr_et / 9.9 Milyon takipçi
 • aydas / 9.6 Milyon takipçi
 • cilgindondurmaci_ / 9.6 Milyon takipçi
 • korayzeynep / 8.9 Milyon takipçi
 • cerenyaldz / 8.2 Milyon takipçi
 • cemresolmaz / 8.1 Milyon takipçi
 • cellat36 / 6.9 Milyon takipçi
 • sera / 6.9 Milyon takipçi
 • bayram_gultekin / 6.7 Milyon takipçi
 • ezgizem / 6.6 milyon takipçi
 • beyazgolge / 6.2 Milyon takipçi
 • deliyiz.46 / 5.4 Milyon takipçi

Tiktok Takipçi Arttırma

Tiktok'ta takipçi arttırma çok önemli bir konudur. Eğer gördüğünüz takipçilerinizin sayısından memnun değilseniz Tiktok Takipçi satın alarak bu işlemi hızlandırabilir ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Tiktok'ta takipçiniz arttığı zaman otomatik olarak daha fazla kişiye hitap etmiş olursunuz. Bu sayede tiktok keşfete düşme konusunda ilerleme kaydeder ve hesabınızın kitlesini oldukça yayarsınız. 

Bu durumdan sonra da hesabınızda yaptığınız paylaşımları paraya çevirme imkanınız olur. Tiktok hesabınızı ticari olarak kullanmak size oldukça büyük bir gelir kapısı açar. Fakat bunların gerçekleşmesi için tiktok takipçi görme sayesinde takipçilerinizi bilmeniz ve gerekirse tiktok takipçi paketlerinden birini almanız sizin yararınıza olur.

Tiktok Nedir?

TikTok veya Çin'de bilinen adıyla Douyin, Musical.ly bazında yaratılan, video oluşturma ve paylaşmanın yanı sıra canlı yayın imkânı sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır. Eylül 2016'da ByteDance tarafından piyasaya sürüldü. Asya'da kısa video platformunda lider olan ve başka ülkelere de yayılmış olan uygulama, kısa süreli müzik videoları kapsamında en hızlı büyüyen uygulama haline gelmiştir.

Kullanıcıya müzikal, dans, komedi, oyunculuk, dudak senkronizasyonu ve diğer türlerde, kısa videolar üretmesine olanak sağlayan uygulama, 150 ülkede 1 milyar kullanıcı barajını aşmıştır.

Sosyal medya platformu, dans, komedi ve eğitim gibi türlerde on beş saniye ile üç dakika arasında değişen çeşitli kısa biçimli videolar yapmak için kullanılıyor. TikTok, Eylül 2016'da Çin pazarında piyasaya sürülen Douyin'in uluslararası bir versiyonudur.

Daha sonra TikTok, 2017 yılında Çin anakarası dışındaki çoğu pazarda iOS ve Android için piyasaya sürüldü. 2 Ağustos 2018'de başka bir Çin sosyal medya hizmeti olan musical.ly ile birleştikten sonra dünya çapında kullanılabilir hale geldi. Şu an TikTok ile dünya çapında rekabet yaratan hizmetler YouTube Shorts ve Instagram Reels uygulamalarıdır. (Vikipedi)

Editör : Popüler Takipçi

Yorumlar (0)

Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmaya ne dersin ?

Yorum Yap

Sık Sorulan Sorular

Müşterilerimizden gelen soruları sizler için bir araya getirdik. Bu bölümünden bizimle iletişime
geçmeden önce aradığınız sorunun cevabını bulabilirsiniz.

Tiktok takipçi gizleme için hesabınıza giriş yapın. Ardından açılan ana sayfada profilim bölümüne geçerek sağ üst köşede bulunan üç noktaya tıklayın. Açılan bölümde ‘’Gizlilik ve güvenlik’’ Bölümüne tıklayın. Ardından gizli hesap bölümünü aktifleştir butonuna tıklayarak işlemi tamamlayın.

TikTok'ta 1 jeton ortalama 0,096 TL karşılık gelir. Ancak satış işleminde bu oran 0,04 TL'ye düşer. Canlı yayın ardından biriken jetonların 0,04 TL ile çarpılması sonucunda bakiye sonucuna ulaşılabilir.

İlk olarak 1000 takipçiye ulaşmanız gerekmektedir. 1000 takipçiye ulaştıktan sonra Tiktok üzerinden para kazanmaya başlayabilirsiniz. . Mikro influencer olmak için minimum 10 bin takipçi gerekiyor. Bu sayı 50 bine kadar çıkıyor.

Kullanıcı adı bilgilerinize özen gösterin. Videonuzun etiketlerini dikkatli ve popüler olan etiketlerden seçin. Paylaşım saatlerinize özenle karar verin.