Sipariş Sorgula
upload/blog/91187372.jpg
31-03-2022 00:00

i̇nstagram 20k takipçi satın al

Neden takipçi satın almalısınız?

Günümüzde takipçi ve beğeni hem popülarite hem de saygı açısından önemli bir kavramdır. Hesabınızın keşfete düşmesi, etkileşiminin artması için takipçi satın almalısınız. Takipçinizin çok olması, insanlara güven verir ve bu da sizin etkileşiminizi arttırır.

Takip ettiğiniz ünlüler dahi bizlerden takipçi satın alıyor! Popüler Takipçi olarak üyelerimize en ucuz fiyat garantisi ile bunu sunmayı hedefliyoruz. Sizi ünlü etmek, işlerinizin sosyal medya hesaplarını büyütmek istiyoruz. Sizi daha çok kişinin takip etmesini istemez miydiniz?

Ünlü olmaya adım mı atmak istiyorsun? Firmanın sosyal medya hesabını mı yükseltmek istiyorsun? Düzenli paylaşım yaptığın hesabına hak ettiği değeri PopülerTakipçi hizmetleri ile vermelisin.

İnstagram uygulaması en çok paylaşım/etkileşim alan 2. sosyal medya platformudur. Sosyal medya platformlarında en önemli husus takipçi sayısıdır, neden mi? Takipçi sayınız ne kadar fazla ise o kadar etkileşiminiz olur. Etkileşiminiz arttıkça doğal şekilde hesabınız artışa geçer.

Takipçi satın almak bu konuda hesabınızı destekler. Hesabınız adeta doping etkisi ile etkileşim almaya başlar. Takipçi sayısında artış hem keşfete düşmenizi hem de instagram algoritmasında ileri gitmenizi sağlar.

 

İnstagram takipçi satın almak hakkında bilmeniz gerekenler

Takipçi satın almak istiyorsanız öncelikle yeterli bilgiye sahip olmalısınız. Takipçi satın alırken asla şifrenizi paylaşmamanız gerekir. Bunun sebebi kişisel verilerinizin korunması ve hesabınızın çalınmamasıdır. Takipçi alacağınız bazı siteler sizden şifre talep eder, bu çok yanlış bir yöntemdir.

Bizim sitemiz kişisel verilerinizi korumak ve instagram politikalarına uymak adına kesinlikle şifre bilgisi talep etmez. Gönderdiğimiz takipçiler tamamen politikaya uygun şekilde gönderildiği için, hesabınıza faydalı olur ve İnstagram doğal olarak sizin hesabınızı sever.

Neden bizi tercih etmelisiniz ?

Popüler Takipçi olarak İnstagram Takipçi satın al hizmetini hem ucuz hem de hızlı olarak sizlere sunuyoruz. Sitemizde bulunan takipçi paketlerini ana sağlayıcı olarak en kaliteli şekilde hesabınıza uyguluyoruz. Bizim paketlerimizi instagram takipçi hilesi olarak düşünmeyiniz, bu bizim sanatımızdır. Sizlere sağladığımız takipçiler hem etkileşiminizi hem de hesabınızın değerini arttıracaktır.

Türk takipçi satın almak istiyorsanız, aradığınız yerdesiniz. Paketlerimizin takipçi kitlesi kaliteli olmakla beraber hesabınızı yükselişe geçirecek kitledir. Google’da takipçi satın al ucuz kelimesini daha fazla aratmanıza gerek yok! Popüler Takipçi artık sizinle. İnstagram hesabınız en iyisini hak ediyor, bundan dolayı bizi tercih etmelisiniz!

Sizi korumak için neler mi yapıyoruz ?

Sitemize yapacağınız ödemeler PayTR altyapılı olup %100 güvenilir şekilde işleme alınır. Ayrıca sitemizde bulunan SSL sertifikası sizin haklarınızı tamamen güvenceye alır.

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde satış sözleşmemizi okuyarak müşterimize verdiğimiz değeri anlayabilirsiniz. Yapacağınız ödemeler, tarafımıza ulaştığı an hizmetiniz verilir.

Takipçi satın almak zararlı mıdır?

Takipçi satın alma işlemi yanlış kaynaklardan yapılırsa zararlıdır. PopülerTakipçi firması olarak, sizlere en kaliteli hizmeti sunduğumuzdan dolayı hesabınıza %100 yararlı bir işlem olacaktır.

Sitemizden aldığınız hizmetler, tamamen doğal olarak yapıldığından dolayı kalitesiz firmalarda yaşandığı gibi asla hesabınıza kısıtlama gelmez. Ayrıca yolladığımız kullanıcılar tamamen gerçek olduğundan dolayı hesabınızın değerini arttıracaktır.

Süreç nasıl işliyor?

Sürecin nasıl işlediğine dair çok soru alıyoruz, sürecimiz tamamen kalite odaklıdır.

●     Beğendiğiniz paketi seçersiniz.

●     İnstagram hesabınızın ismini sipariş sırasında bizlere iletirsiniz.

●     Siparişi ödeme yaparak sonlandırırsınız.

●     Siparişiniz bize ulaşır ve hesabınızı inceleriz.

●     Hesabınıza en faydalı olacak şekilde takipçi gönderimini doğal yolla başlatırız.

●     Gönderim bittikten sonra çalışmamızın etkilerini görmeye başlarsınız.

Siz siparişi verdikten sonra tamamen doğal bir şekilde instagram hesabına takipçi gönderilmeye başlar. İnstagram algoritmasının en sevdiği tarzda işleminiz gerçekleştirilirken aynı zamanda etkileşim odaklı çalışmalar yapılır. Anlayacağınız üzere Takipçi satın alma işlemi eğer kaliteli ve doğru şekilde gerçekleştirilirse hesabınızı yükselişe geçirir.

İnstagram 20K Takipçi almanın faydaları nedir?

20.000 Takipçi Müşterilerimizin en çok tercih ettikleri takipçi sayısıdır. 20.000 Takipçi hesabınıza hızlı bir şekilde gönderilir. Bu işlem hesabınızda artı yönde değişiklikler görmenize yarar. İnstagram algoritması, hesabınızı önermeye ve sevmeye başlar.

Hesabınızı popüler bir hesap gibi algılar ve ona göre işlem uygular. Takipçi hizmetlerimizde işlem süresince ve sonrasında hesabızın etkileşiminde yükseliş görebilirsiniz. Bu durum işlem yaptığımız instagram hesabının kalitesini ve güvenilirliğini artırır.

İnstagram 20k takipçi satın almak istiyorsanız, kalitesine göre en ucuz fiyat garantisi ile PopülerTakipçi’da! Sitemize bakiye yükleyerek hizmetini en güvenilir şekilde hızlıca alabilirsin.

 

Hesabım keşfete düşmüyor, ne yapmalıyım? Keşfete nasıl düşülür?

Öncelikle keşfet nedir onu açıklayalım. Keşfet kısmı, instagramın özel algoritması ile çalışmaktadır. İnstagram; hesabınızda etkileşime geçtiğiniz gönderileri, beğendiğiniz gönderileri ve yorum yaptığınız gönderileri takip eder.

Bunun sonucunda kullanıcıların ilgi alanlarına özel olarak gönderi önerilerinde bulunur. İnstagram keşfet artık Reels olarakta bilinmektedir.

Keşfete düşmek, sizi takip etmeyen fakat hedef kitleniz olan kullanıcılara ulaşmak için çok önemlidir. Takipçi ve beğeni servislerimiz hizmete başlamadan önce hesabınızın algoritmasını kontrol eder ve size uygun takipçileri gönderir.

Bu sebeple instagram algoritması sizin tamamen doğal olarak yükseldiğinizi düşünerek sizi destekler. Sitemizden yapacağınız takipçi satın alma işlemleri sizin keşfete düşmenizi sağlar. Bu sayede keşfete düşmeme derdinden kurtulursunuz.

Bizden alacağınız hizmet sonrası keşfete düşmeniz için küçük ipuçları:

 

●     Özgün etiket ve içerik girişi yapın.

●     Gündemi takip edip buna göre içerik paylaşın.

●     İlgi gören konuları, etiketleri araştırıp buna göre içerik paylaşın.

●     Hesabınızda düzenli olarak gönderi paylaşın.

●     İlgi çekici gönderiler paylaşmaya özen gösterin.

●     Reels gönderilerinizde gündemin popüler şarkılarını kullanın.

●     Kitlenize uygun gönderiler hazırlayın, kitlenizin dışına açılmayın.

●     Gönderilerinizin odak noktası ve güzel açıklaması olsun.

●     Paylaşım konseptinizde bütünlük olsun.

●     Sitemizden ara sıra yaptığınız paylaşımlara beğeni,yorum ve izlenme satın alın.

●     Sitemizden doğal, Türk ve gerçek takipçi satın alın.

Kaç takipçi satın alırsam hesabım doğal olarak yükselir?

Hesabınızın doğal olarak yükselişe geçmesini istiyorsanız en çok satılan paketlerimizden biri olan 20K Takipçi Satın Al paketini satın alabilirsiniz. Bu paket hesabınızın doğal yükselişe geçmesi için idealdir.

Takipçi satın alma işlemi yaparken dikkat etmeniz gereken hususlardan birisi de kaç takipçi aldığınızdır. Eğer ki çok az takipçi satın alırsanız, faydası ve etkisi az olur fakat çok takipçi alırsanız doğru orantılı olarak çok etkili olur. Peki ya sosyal medya uzmanları bu konuda ne öneriyor?

Birçok sosyal medya uzmanı, takipçi satın alarak hesabınızı büyütebileceğinizi söylüyor. Minimum 20K takipçi satın almanızı öneren sosyal medya uzmanları, hesabınızı doğal olarak büyütürken bu tarz takviyelerin fazlasıyla faydalı olduğunu belirtiyor fakat ne olursa olsun alacağınız takipçi sayısından daha çok, aldığınız hizmet önemlidir.

Burada biz devreye giriyoruz, tamamen doğal ve instagram algoritmasına uygun şekilde çalışarak, sizlerin tam olarak istediği hizmeti veriyoruz.

Aldığım takipçiler silinir mi?

Kaliteli hizmet burada devreye giriyor. Alacağınız takipçilerin düşüş oranı çok az olur. Bunun sebebi ise gönderdiğimiz takipçilerin aktif ve doğal takipçiler olmasıdır.

Tamamen bot takipçiler instagram hesabınıza hem zarar verir hem de hesabınızdan bir süre sonra silinir. Sitemizden alacağınız takipçiler en az düşüş garantisi ile sizlere ulaştırılır.

Editör : Popüler Takipçi

Yorumlar (0)

Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmaya ne dersin ?

Yorum Yap

Sık Sorulan Sorular

Müşterilerimizden gelen soruları sizler için bir araya getirdik. Bu bölümünden bizimle iletişime
geçmeden önce aradığınız sorunun cevabını bulabilirsiniz.

Ücretli paketlerden faydalanarak takipçi hilesi yapabilirsiniz.

20k Takipçi kasmak için sitemizi ziyaret ederek ilgili paketi seçebilirsiniz.

Ücretsiz hizmet sağlayan birçok site hesabınızı çalabileceği için ücretsiz takipçi hilesi kesinlikle önerilmez.