Sipariş Sorgula
upload/blog/15359123.jfif
31-03-2022 18:00

İnstagram 20000 Takipçi Hilesi

İnstagram 20000 Takipçi Hilesi 

İnstagram 20000 takipçi hilesi adından da anlaşılacağı gibi kendi takipçi sayınızın üstüne 20000 takipçi eklenmesidir. İnstagram takipçi sayısına bu işlemi uygulamanın birden fazla yolu olsa da, "hile" kavramını içeren 2 yol vardır. Bu yolların ikisi de kullanılabilir ancak bir tanesi sizin verilerinizi riske atar bu yüzden kullanmanız tavsiye edilmez. Makalemizde ilk olarak ücretsiz olan instagram 20000 takipçi hilesi ile başlayalım.

İnstagram Ücretsiz 20000 Takipçi Hilesi 

Bu sistemlerden ilkiyle başlayalım. İlkinde İnstagram üyeliği olan herkes sistemi kullanabilir. İnstagram hesabınızla giriş yapın tarzı bir ibare ile karşılaşacaksınız. Ardından giriş yapın ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir sonraki adımda ise beklemeniz ve şifresini paylaştığınız hesabın şifresini değiştirmemenizdir. Belirli periyotlarla aktif olarak kullanılan hesabınız için size kredi ödemesi yapılır. Yani bunun sonucunda kredi satın almadıkça hiçbir ücret ödemezsiniz.

Kullanım ücretsizdir fakat hesapla giriş yaptığınız için instagram hesabınızın adını ve şifresini siteyle paylaşmış olursunuz. Ardından instagram takipçi hilesi için hesabınızı bir bot yönetir ve gerekli kullanıcıları takip etmesini sağlar. Bu sayede instagram takipçi kasma gerçekleşir

Sonuç olarak hesabınızda biriken krediyi İnstagram ücretsiz 20000 takipçi hilesi olarak kullanabilirsiniz. Ancak şifrenizi paylaşmanız durumunda birtakım problemlerle karşılaşabilirsiniz.

Tehlikeli olan bu durumda sosyal medyada bulunan hesaplarınızı çaldırabilirsiniz. Aynı zamanda kişisel verilerinizi de tehlikeye atmış olursunuz. Birçok kişi tarafına mantıklı gelse de aslında bu yol ücretsiz olmasından da anlaşılabileceği üzere mantıksız bir yoldur.

Bu gibi problemlerin önüne geçmek için populertakipci.com İnstagram 20000 takipçi hilesi yazısına tıklayarak sadece kullanıcı adınızla işlem yapabilir ve şifrenizi paylaşmayabilirsiniz. Detaylara makalenin devamında ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz İnstagram 20000 Takipçi Hilesi Zararlı mı ?

Ücretsiz olduğunu düşünerek girdiğiniz sitelerde instagram hesabınızla giriş yapın tarzı bir ibare ile karşılacaşcaksınız bu butona tıkladıktan sonra instagram hesabınıza giriş yapmanız durumunda sitenin yöneticilerine instagram hesabınızın giriş bilgileri iletilir.

İnstagram üyeliği olan herkes sistemi kullanabilir lafı altında sizin hesaplarınızın bilgilerine erişirler ve kullanırlar. Karşılığında verecekleri kredinin de hiçbir garantisi yoktur bu nedenle kesinlikle ücretsiz instagram 20000 takipçi hilesi yazısını gördükten sonra bu sitelere giriş yapmayın.

İnstagram açısından bakacak olursak, botlarla işlem yapan sitelerde (ki birçoğu böyle çalışır) hesabınızdaki erişim seviyesinin azalması gerçekleşebilir. Ancak populertakipci.com'un sunduğu ayrıcalıklar sayesinde instagram 20000 takipçi hilesi yapılacak takipçiler organik takipçilerdir bu sayede sistemi kırabiliyor ve erişimin azalmasını engelliyoruz.

Aynı zamanda instagram bir sosyal medya platformudur. Bu nedenle instagramın açısı kadar diğer insanların bakış açısı da oldukça önemlidir. Takip edilen bir hesabın instagram 20000 takipçi hilesi kullanmış olması normal olabilir ancak bunun gizli kalması için birkaç ek düzenleme gerekir.

İnstagram 20000 Takipçi Hilesi Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dikkat edilmesi gerekenlerden ilki takipçi sayısı ile diğer değerleri belirli bir denge içerisinde tutmak olacaktır. Örneğin takipçi sayısının fazla olduğu ve beğeni sayısının yetersiz olduğu bir durumda instagram beğeni hilesi ya da instagram yorum hilesi satın alarak gönderilere beğeni sağlayabilir ve eşitsizlik içeren açığı kapatabiliriz.

Bunu yapmamızın nedeni ise diğer kullanıcıların durumdan haberdar olmaması ve sayfaya olan güvenin azalmamasını sağlamaktır. Bu sayede instagram hesabımızın koşul ve şartları yerine getirmesini sağlayabiliriz.

Editör : Popüler Takipçi

Yorumlar (0)

Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmaya ne dersin ?

Yorum Yap

Sık Sorulan Sorular

Müşterilerimizden gelen soruları sizler için bir araya getirdik. Bu bölümünden bizimle iletişime
geçmeden önce aradığınız sorunun cevabını bulabilirsiniz.

Popüler Takipçi web sitesinde 20000 instagram takipçisini 1000 TL karşılığında şifrenizi paylaşmadan satın alabilirsiniz.

Evet, ücretsiz olarak pazarlanan takipçi hileleri kesinlikle güvensizdir. Tercih etmemelisiniz. Bunun yerine sitemizden güvenli bir şekilde takipçi satın alımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Evet, popüler takipçi internet sitesi üzerinden yapılan instagram takipçi hilelerinde asla hesap şifresi talep edilmez.

Ortalama 24-48 saat içerisinde işlem tamamlanır. Sürenin uzun olmasının nedeni hesaplarımızın organik olması ve elle işlem yapılmasıdır. Bu nedenle hesaplarınız güvende kalacaktır.

Hayır, sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerinizde organik hesaplar kullanıldığı için hesabınızın zarar görmesi mümkün değildir.