Sipariş Sorgula
upload/blog/70129286.webp
03-04-2022 14:00

Bedava instagram takipçi hilesi 2020

Instagram'da bedava instagram takipçi hilesi 2020 ile takipçilerinizin ve hesabınızın etkileşim oranını artırabilirsiniz. Bu değerlerin artması sizi ön plana çıkaracak ve hesabınız Instagram'daki birçok kişiden daha iyi olacaktır.

Takipçi sayınızı güvenli bir şekilde artırarak ve Instagram algoritmasını takip ederek hesabınızı büyüttüğünüzden emin olursanız, gönderilerinizin çoğu keşfedilecek ve insanların dikkatini çekebileceksiniz.

Bedava instagram takipçi hilesi 2020 işlemi hesabınızın popülaritesini artıracaktır. Hesabınız ürün satışı için kullanılıyorsa, paylaştığınız ürünlerin keşfedilmesinde önemli rol oynayacaktır. Sonuç olarak daha fazla kişiye ulaşmanız ve satış yapmanız daha kolay olacaktır.

Bedava İnstagram Takipçi Hilesi Zararlı mı ?

Instagram takipçilerini artırmanın birçok yolu var. Hileli işlemler genellikle hesabınıza zarar verme potansiyeli yüksek olan işlemlerdir. Takipçi sayınızı artırmak istiyorsanız daha güvenli bir yöntem kullanmanız gerekir.

Bilmeniz gereken ilk şey, 10k takipçi hilesi gibi ücretsiz hizmetler sunduğunu iddia eden sitelerden uzak durmalısınız. Ücretsiz takipçi olan siteler sizden Instagram hesap bilgilerinizle giriş yapmanızı isteyecektir. Bu bilgilerin sağlanması hesabınızın çalınmasına neden olabilir. Bu tür siteler size belirli zamanlarda saatlik veya dakika bazında kredi verecektir.

Bu krediler sayesinde hesabınız bu kişilerin ellerinde bulundurduğu hesap havuzuna girecektir. Bu sayede de hesabınızda sizin isteğiniz dışında beğeniler yapma veya hiç bilmediğiniz tanımadığınız hesapları takip etme gibi aksiyonlar meydana gelecektir. Bu iş hesabınızın tamamen çalınmasına kadar gidebilir.

Özellikle şifrenizi paylaştığınız bu kişiler tarafından hesabınız çok kötü yollar için kullanılabilir. Size önerimiz bedava instagram takipçi ya da ücretsiz instagram takipçi hilesi gibi kalıplardan uzak durmanızdır.

Takipçimi Güvenli Şekilde Nasıl Arttırırım ?

Bunu başarmak için gerçekten güvenilir olan bir siteyle çalışmanız gerekmektedir. Popüler Takipçi olarak biz bu konuda profesyonel çözümler üretiyoruz. Kendinize ait olan hesaplarınıza dilediğiniz gibi takipçi, beğeni ya da izlenme sayılarını arttırmaya yönelik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Size örnek olması amacı ile 5.000 Türk Gerçek Takipçi paketimizi buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz. Bu hizmeti sağlayan bir çok firma ve site ücetli olarak çalışmaktadır. Bu da o sitenin tercih edilme sebeplerinden başta gelir. Fakat her sektörde olduğu gibi bu sektörde de firmalar kullanıcılarını ucuz fiyat uğruna pişmanlık hissetirebiliyorlar.

Bu konuda Popüler Takipçi olarak güvenilir ve işi bilen insanlara sahibiz. Sizlere en kaliteli takipçi, beğeni ve birçok hizmeti sunmaya hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz.

İnstagram 10000 Takipçi Hilesi Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dikkat edilmesi gerekenlerden ilki takipçi sayısı ile diğer değerleri belirli bir denge içerisinde tutmak olacaktır. Örneğin takipçi sayısının fazla olduğu ve beğeni sayısının yetersiz olduğu bir durumda instagram beğeni hilesi ya da instagram yorum hilesi satın alarak gönderilere beğeni sağlayabilir ve eşitsizlik içeren açığı kapatabiliriz.

Bunu yapmamızın nedeni ise diğer kullanıcıların durumdan haberdar olmaması ve sayfaya olan güvenin azalmamasını sağlamaktır. Bu sayede instagram hesabımızın koşul ve şartları yerine getirmesini sağlayabiliriz.

Neden Takipçi Satın Almalıyım?

Günümüzde takipçi ve beğeni popüler olmak için  ve saygı kazanmak için önemli kavramlardır. Hesabınızın öne çıkması ve etkileşimlerinin artması için takipçi satın almalısınız. Geniş bir takipçi kitlesine sahip olmak hesabınızı ilk defa gören insanlara bir olumlu önyargı sunacak ve sizle ilgilenmeye başlayacaklardır.

Takip ettiğiniz ünlüler bile bizden takipçi satın alıyor! Sevilen bir takipçi olarak bu hizmeti en ucuz fiyat garantisiyle üyelerimize sunmayı amaçlıyoruz. Sizi ünlü yapmak ve işletmenizin sosyal medya hesaplarını büyütmek istiyoruz. Daha fazla insanın seni takip etmesini istemiyor musun?

Aniden ünlü olmak ister misiniz? Şirketinizin sosyal medya hesaplarını yükseltmek mi istiyorsunuz? Popüler Takipçi hizmeti ile düzenli olarak paylaştığınız değeri hesabınıza sağlamalısınız.

Takipçi Satın Aldıktan Sonra Hesabım Güvende Olur Mu ?

Sitemize yapacağınız ödemeler PayTR altyapılı olup %100 güvenilir şekilde işleme alınır. Ayrıca sitemizde bulunan SSL sertifikası sizin haklarınızı tamamen güvenceye alır.

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde satış sözleşmemizi okuyarak müşterimize verdiğimiz değeri anlayabilirsiniz. Yapacağınız ödemeler, tarafımıza ulaştığı an hizmetiniz verilir.

Ayrıca organik ve gerçek kişiler tarafından takip edildiğinizden dolayı hesabınızda daha sonra bir takipçi düşmesi ya da instagram tarafından fark edilerek hesabınızın askıya alınması durumu gerçekleşmez. Hesabınız %100 bir şekilde garantiye alınır.

Takipçi satın almak zararlı mıdır?

Takipçi satın alma işlemi eğer sadece güvensiz ve özensiz bir firmayla çalıştığınız zaman tehlikeli hale gelebilir.. PopülerTakipçi firması olarak, sizlere en kaliteli hizmeti sunduğumuzdan dolayı hesabınıza %100 yararlı bir işlem olacaktır.

Sitemizden aldığınız hizmetler, tamamen doğal olarak yapıldığından dolayı kalitesiz firmalarda yaşandığı gibi asla hesabınıza kısıtlama gelmez. Ayrıca yolladığımız kullanıcılar tamamen gerçek olduğundan dolayı hesabınızın değerini arttıracaktır.

Aynı zamanda instagram bir sosyal medya platformudur. Bu nedenle instagramın açısı kadar diğer insanların bakış açısı da oldukça önemlidir. Takip edilen bir hesabın instagram takipçi hilesi kullanmış olması normal olabilir ancak bunun gizli kalması için birkaç ek düzenleme gerekir.

Nasıl Takipçi Satın Alabilirim?

Doğal olarak nasıl takipçi satın alabilirim diye merak ediyorsunuzu. Sizlere nasıl işlediğine dair açıklamayı yapmak isteriz, sürecimiz tamamen kalite odaklıdır.

●     Beğendiğiniz paketi seçin (Örnek 10000 Türk Takipçi).

●     İnstagram hesabınızın ismini sipariş sırasında bizlere iletin.

●     Siparişi ödeme yaparak sonlandırın.

●     Siparişiniz bize ulaşır ve hesabınızı inceleriz.

●     Hesabınıza en faydalı olacak şekilde takipçi gönderimini doğal yolla başlatırız.

●     Gönderim bittikten sonra çalışmamızın etkilerini görmeye başlayın.

Siparişinizi verdikten sonra tamamen doğal bir şekilde instagram hesabına takipçi gönderilmeye başlar. İnstagram algoritmasının en sevdiği tarzda işleminiz gerçekleştirilirken aynı zamanda etkileşim odaklı çalışmalar yapılır. Anlayacağınız üzere Takipçi satın alma işlemi eğer kaliteli ve doğru şekilde gerçekleştirilirse hesabınızı yükselişe geçirir.

İnstagram Takipçi Hilesi Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dikkat edilmesi gerekenlerden ilki takipçi sayısı ile diğer değerleri belirli bir denge içerisinde tutmak olacaktır. Örneğin takipçi sayısının fazla olduğu ve beğeni sayısının yetersiz olduğu bir durumda instagram beğeni hilesi ya da instagram yorum hilesi satın alarak gönderilere beğeni sağlayabilir ve eşitsizlik içeren açığı kapatabiliriz.

Bunu yapmamızın nedeni ise diğer kullanıcıların durumdan haberdar olmaması ve sayfaya olan güvenin azalmamasını sağlamaktır. Bu sayede instagram hesabımızın koşul ve şartları yerine getirmesini sağlayabiliriz.

Takipçi Satın Alıp Sayısını Arttırmanın Önemi

Takipçi sayısı artırmak Genel anlamda sosyal medya platformlarının hepsinde oldukça önemli bir etkendir. Çünkü takipçi sayısını artırmak kişilerin etkileşimde daha fazla ön sıralarda çıkmasını sağlar. Örnek olarak ilk başta bir sayfayı takip eden kişi beğendikten sonra sayfanın içerisindeki etkileşimin ne denli iyi olduğuna bakar. Bunların haricinde sayfayı ne kadar sayıda takip eden kişi sayısının olduğuna ve yorumlarla takipçilerinde eşdeğer olmasına bakar. Yani eğlenceli bir sayfa üzerinden gidilecek olursa sayfanın takipçi oranıyla eğlence faktöründeki kişilerin oranı eşitlenmesi en makul yöntemdir.

Bir sayfanın takipçi sayısını arttırmak belirli bir zaman sonra o takipçi sayılarının kendi kendine artışını görmek konusunda önemli bir atılımdır. Çünkü bir sayfanın takipçisi belirli bir zaman sonra kendi kendine artar. Bunun sebebi sayfaya yeni gelen kişilerin takipçileri gördüklerinde etkileşimi fazla olduğunu düşünmeleridir.

Takipçi Satın Almada Önemli Bir İpucu

Dengeli artış yaşatmak hem Instagram, TikTok hem de YouTube için oldukça önemlidir. Ancak Instagram üzerinde denge diğer sayfalara oranla biraz daha fazladır. Çünkü Instagram üzerinde beğeni, Takipçi ve izlenme bunların üçü dengeli bir şekilde gitmelidir. Eğer bu denge sağlanamazsa sayfa üzerinde bot olduğu anlaşılır. Bunun yanında sayfaya duyulan hissiyat azalır.

Yani sayfanın denge üzerine gitmesi oldukça önemlidir. Bu dengeyi korumak da kişinin kendi elindedir. Denge korunduğu takdirde Herhangi bir sorun olmadan işlemler devam edecektir. Sayfanın içerisindeki etkileşimde bozulmadan işleyecektir. Dengeyi korumak için beğeni azsa beğeni botu izlenme azsa izlenme botu, bunun yanında takipçi azsa da takipçi botu yapılması kesinlikle gerekir.

İnstagram Nasıl Çalışır?

Instagram algoritması değişken durumları içerisinde barındırır. Çünkü Instagram algoritması da takipçi beğeni ve izlenme orantılı olmak zorundadır. Algoritmanın düzenli için bu gereklidir. Belirli algoritma işlemlerinde yapılan hatalar ise takipçilerle beğenilerini ayrı tutmaktır. Bunun yanında izlenmelerim fazla olması ve beğenilerin çok düşük olması algoritmanın bir eksikliğidir. Yani düşünecek olursak, takipçi sayısının 10.000 olduğunu varsayım olarak da beğenileri 2000-3000 civarlarında olması gerektiğini düşünürüz. Bu yüzden eksik olanları bot ile tamamlamak oldukça mantıklıdır. Bu sayfanın içerisindeki etkileşimini devam ettiğini ve botun işe yaradığını gösterir.

Sayfa içerisindeki etkileşim devam etmesi isteniyorsa bot işlemleri uygulamak en makul yöntemdir. Yani takipçi sayısı azsa takipçi, beğeni azsa beğeni. Bu tamamıyla algoritma olarak düşünülmelidir ve eksik olan ne varsa ona odaklanmalıdır. Bu şekilde sayfanın düzeni devamlı olarak aktif ir şekilde korunacaktır.

Aldığım takipçiler silinir mi?

Kaliteli hizmet burada devreye giriyor. Alacağınız takipçilerin düşüş oranı çok az olur. Bunun sebebi ise gönderdiğimiz takipçilerin aktif ve doğal takipçiler olmasıdır.

Tamamen bot takipçiler instagram hesabınıza hem zarar verir hem de hesabınızdan bir süre sonra silinir. Sitemizden alacağınız takipçiler en az düşüş garantisi ile sizlere ulaştırılır.

Beğeni Ve Takipçi Arasındaki İlişki

Beğeni ve takipçi orantısı tamamı ile değişken bir durumdur. Çünkü beğeni ve takipçin orantısını eşdeğer olması gerekir. Belirli sıralar çerçevesinde ilerleyen yapı sayesinde ikisinin de eşit olması bazen mümkün değildir. Örnek olarak milyonluk kanalların bazı videoları on bin beğeni alabilir. Bazı videolar da 300 bin beğeni alabilir. Bazıları ise 1 milyonluk beğeniler alabilir. Bu tamamı ile değişken bir durum ve atılan durumun ne kadar kaliteli olduğunu ne kadar etkileşim aldığına bağlı bir olaydır. Ancak bot atarak beğeni alındığı takdirde takipçi ile bir orantı kurulması gerekir. Milyonluk kanalların 10.000 beğeni alması ekstra botu gerektirir.

Bot işlemleri yapmak kişinin Instagram hesabındaki etkileşimin sabit kaldığını göstermektedir. Bu şekilde daha etkili ve takipçi sayısının da aktif bir şekilde olmasını sağlayan kitle artar. Yani sayfa içerisindeki beğeniler ve izlemeler ne kadar orantılı giderse ve takipçiler de buna destek olursa her şey düzgün bir şekilde ilerleyecektir. Bot sistemi de olduğunca düzgün bir şekilde sorunsuz çalışacaktır.

Takipçi Satın Alırken Şifrem Gerekiyor Mu?

İnstagram takipçi hilesi, milyonlarca kullanıcıya sahip platformda ön plana çıkmak isteyen kişilere sunulan bir hizmettir. Doğal yollardan takipçi sayısını arttırma noktasında sorun yaşayan kullanıcılar, kendilerine en uygun paketi satın alarak binlerce takipçiye ulaşabilir. Instagram takipçi hilesi 2022 sayesinde platformda geniş bir kitleye hitap edebilir ve fenomen olma şansı elde edebilirsiniz. Takipçi sayınızı arttırmanızı sağlayan pek çok paket bulunmakta olup bu paketlerin her biri şifresizdir.

Ücretsiz tüm uygulamalarımızı severek kullanabilmeniz için sizlere çok özel paketler sunmaktayız. Birçok kullanıcı, Instagram’da ön plana çıkabilmek için hile kullanmakta olup kullanılan hileler güvensiz bir kullanıma neden olmaktadır. Sizlere en özel ve güvenilir paketleri herhangi bir şifre istemeden sunuyoruz.

Instagram beğeni, temel olarak gönderilerinizin beğeni sayısını arttıran bir hizmettir. Paylaşımlarınızdaki beğenilerin artması, daha çok kişiye ulaşabilmeniz anlamına gelir.

Takipçi hilesinin birçok avantajı bulunmakta olup bunlardan bir tanesi de beğeni hilesi olarak bilinmektedir. Instagram hesabınızın geniş bir kitleye ulaşmasına yardım eden beğeniler, gönderilerinizdeki etkileşimin artmasını sağlar. Ayrıca kullanıcıları takip etmeden takipçi sayınız artsın istiyorsanız, size sunulan paketleri inceleyebilirsiniz.

Farklı İnstagram Hileleri

İnstagram için takipçi ya da beğeni hilesi dışında da hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bunlara örnek olarak İzlenme, Hikaye İzlenme, Reels İzlenme, IGTV İzlenme ve etkileşim artırma gibi paketlerimiz de sitemizde mevcut durumdadır.

Kendinizi sadece instagram takipçi hilesi ile kısıtlamayıp diğer paketlerimize de göz atmayı unutmayın. Unutmayın ki hepsi bir araya geldiğinde gerçek, organik ve hoş gözüken bir instagram hesabınız olacaktır.

Dilediğiniz instagram hilesi paketini en ucuz fiyattan güvenli bir şekilde şifre paylaşmadan populertakipci.com üzerinden satın alabilir ve fenomen olmanın tadını çıkartabilirsiniz. 

Editör : Popüler Takipçi

Yorumlar (0)

Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmaya ne dersin ?

Yorum Yap

Sık Sorulan Sorular

Müşterilerimizden gelen soruları sizler için bir araya getirdik. Bu bölümünden bizimle iletişime
geçmeden önce aradığınız sorunun cevabını bulabilirsiniz.

Hayır, kesinlikle internet sitemiz üzerinde kişisel veri ya da şifre paylaşmanız istenmemektedir.

Hayır, ücretsiz olarak satılan bütün instagram takipçi hileleri hesabınız için risk oluşturur. Bunun yerine şifre paylaşmamanız gereken ücretli siteleri tercih etmelisiniz.

Hayır, populertakipci.com üzerinden yapacağınız satın alımlar güvenli şekilde sağlandığından dolayı hesabınıza herhangi bir zarar göstermiyor.